Menu

Dziennik Dawida W.

Wolność, Równość, Transparencja, LGBT, Media

W jedności siła!

dwiktor73

Państwo Islamskie chce rozbić Europę poprzez podziały. Celem ataków jest ludność cywilna, ponieważ dla bojowników istotne znaczenie ma zastraszenie Europejek i Europejczyków. Jeśli społeczeństwa europejskie dadzą się podzielić - będzie to kolejny sukces ISIS. Terroryści atakują również po to, aby niszczyć wartości europejskie, którymi są wolność, równość, braterstwo, solidarność oraz prawa człowieka.

Niestety skrajne grupy, takie jak np. nacjonaliści, są idealnym sojusznikiem ISIS w Europie. Poprzez swoje działania chcą zniszczyć wartości europejskie, tworzą również podziały, a więc realizują cele Państwa Islamskiego.

Dlatego tak ważne jest, aby w obliczu zagrożenia ze strony Państwa Islamskiego bronić wartości europejskich, bronić jedności społeczeństw europejskich. Tylko solidarna Europa jest w stanie przeciwstawić się Państwu Islamskiego.

Pamiętajmy. W jedności siła. Europa zwycięży w wojnie z Państwem Islamskim!

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Kacprzak] 64.62.219.*

    Interesujący wpis. Pozdrawiam serdecznie!
    Kacprzak

  • bartoszstefanski

    Jaką obroną wartości europejskich jest ustępowanie w europie osobom pochodzenia arabskiego? Wartościami europejskimi są m.in prawa kobiet. Otwartość na muzułman doprowadziło do paradoksu w europie teraz każda kobieta może ubierać się jak chce, ale muzułmanka w europie musi na rozkaz męża ubierać burkę. Dziś mamy w Polsce dyktat chrześcijański, a co będzie gdy Chrześcijan zastąpimy muzułmanami?

© Dziennik Dawida W.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci