Menu

Dziennik Dawida W.

Wolność, Równość, Transparencja, LGBT, Media

Odpowiedź na słowa Leszka Millera

dwiktor73

Leszek Miller powiedział serwisowi 300polityka, że lewica płaci za "kwestie dotyczące ruchów homoseksualnych" zrzucając odpowiedzialność za klęskę na społeczność LGBT. Cóż. Odezwała się hiena i polityczna prostytutka, która z postępem, wolnością, równością czy też demokracją nie ma nic wspólnego. Jego słowa potwierdzają fakt, że jest on tylko bezideowym karierowiczem, dla którego człowiek i dobro człowieka nie ma znaczenia. Miller zawsze kierował się i nadal kieruje swoją żądzą władzy, posiadania wpływów i korzyści.

Leszek Miller, jeszcze z czasów kiedy był liderem SLD, wypowiadał się pozytywnie o społeczności LGBT, prawach człowieka, jednak robił to tylko i wyłącznie dla zdobycia poparcia, aby móc zasiadać w parlamencie, posiadać przywileje poselskie, czerpać korzyści materialne z wynagrodzeń poselskich. Miller, który jest złogiem partyjnym, zawsze był gotowy zrobić wszystko dla korzyści, dzisiaj się to też nie zmieniło. Wypowiedzi Millera obwiniające społeczność LGBT są żenadą, dnem totalnym, zrzucaniem swojej winy na innych. To nie społeczność LGBT jest odpowiedzialna za upadek Millera. To Miller odpowiada za swój upadek. Człowiek, dla którego zwykli ludzie zawsze byli tylko danymi statystycznymi związanymi ze słupkami poparcia, dążący do władzy, wpływów, czerpania jak największych korzyści materialnych, zdobycia przywilejów jest skazany na upadek. Taki los spotkał bezideową hienę - Leszka Millera.

Miller mówił także o sprawach bytowych. Leszek Miller był już premierem. Czy wtedy zajmował się potrzebami ludzi, pomagał biednym, robił cokolwiek, aby poprawić dobrobyt? Nie, on wtedy czerpał tylko korzyści. Nie zrobił nic dla ludzi, w dodatku zgodził się też na funkcjonowanie więzień CIA na terenie Polski, oczywiście wzamian za korzyści materialne.

Miller zrzuca wszelką winę na społeczność LGBT, gdyż jego zadufanie i wielkie ego nie pozwalają mu na przyznanie się do winy. Jednak nie ma się co dziwić, gdyż ten bezideowy karierowicz myśli tylko o własnym interesie, nie ma zamiaru ponieść żadnych konsekwencji.

Leszek Miller był, jest i będzie tylko i wyłącznie hieną chcącą czerpać same korzyści. To się nie zmieni, natomiast jego wypowiedzi - takie jak ta dla serwisu 300polityka - tylko potwierdzają ten fakt.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość *.pools.spcsdns.net

    Gdyby lewica pozbyla sie znienawidzonego przez ludzi
    komucha milera, to by dzis na pewno byla w sejmie. To przez tego zlodzieja( FOZ), lewica poszla na dno, dopuki tam beda ludzie, ktorzy kojarza nam sie chocby odrobine z komuna, lewica skazana bedzie na porazke. Ale widac, ze politycy lewicy nie wyciagneli zadnych wnioskow z ostatnich wyborow, wybierajac Czarzastego , strzelila sobie znowu samobuja, i dalej nie ma zadnych szans, bo tego pana ludzie niecierpia, to tez stary komuch. Przeciez w szeregach lewicy sa ludzie mlodzi , wyksztalceni o demokratycznych pogladach,dlaczego oni nie przejma sterow!!!! Wypieprzyc wszystkich starych dziadow i wtedy lewica bedzie prawdziwa lewica, poki tego ta partia nie zrozumi, bedzie tkwic w politycznymniebycie.

© Dziennik Dawida W.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci